GÜVENLİK HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

 

Bal Deryası Sitesi SAFF 1011 Organik Gıda San. ve Tic.Ltd.Şti. nin resmi e-ticaret sitesidir ve 128 bit Rapid SSL (Secure Socket Layer) ve SET (Secure Electronic Transaction) teknolojilerinin en son versiyonlarını kullanır , ayrıca 3D Secure servisleri sayesinde kart güvenliğinizi riske atmadan sitede özgürce alışveriş yapmanıza olanak sağlar.

Site güvenliği ve dikkat etmeniz gereken konular ile ilgili tüm bilgiler burada yer almaktadır.

Daha güvenilir bir alışveriş için lütfen bu bölümdeki yazıları dikkatlice okuyunuz.

 

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ VE ONAYI

 

1. Güvenlik Sistemi

Bal Deryası  web sayfasında kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır.
 
3D Secure /3 Boyutlu Güvenlik
 
balderyasi.com'dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure'la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz
3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard için olanına ise "SecureCode" adı verilir.

Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir.

balderyasi.com'dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure'la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

 

Müşteri bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır.

Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir.

Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir, uluslararası bir standarttır.

İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır.
Bunlar

 

1   - Browserinizin en alt satırında bulunan bir anahtar yada kilit simgesidir.

Örneğin Internet Explorer programında bu sarı renkli bir kilittir.

 

2   - Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki http:// , https:// olarak değişir.

Bu güvenli alanda olduğunuzu ifade eder. İşlemlerinizle ilgili bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır.

Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece bankanıza iletilir.

 

2. Siparişin banka onayı alınamadığından iptal edilmesi :


Siparişleriniz, banka yada SAFF 1011 ORGANİK GIDA İTH.İHR. SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ. Kredi Kartı Güvenlik Birimi gerekli durumlarda, siparişiniz ile ilgili onay alabilmek için kredi kartı sahibine, sistemde kayıtlı bir telefon numarasından ulaşamaz ise, siparişinizi kredi kartı sahibinin güvenliğini sağlamak amacı ile iptal edebilmektedir.


Sipariş iptali ile ilgili bilgiler, sipariş sahibinin üyeliğinde kayıtlı e-mail adresine gönderilir.
Siparişinizin banka tarafından onay alabilmesi için;
Bankanızda ve sitemizde kayıtlı kişisel bilgilerinizin güncellenmiş olması gerekmektedir.

 

3. Onay Bölümünde Bekletilen Siparişler


Müşterilerimizin kredi kartı güvenliğini sağlamak amacı ile, sadece kredi kartı siparişleri için banka onayı gerekmektedir.

 

Onay süreci aşağıdaki şekilde işlemektedir:

"Kredi kartları güvenlik birimi müşterilerimize, gerekli durumlarda bankada kayıtlı kişisel bilgilerinde bulunan sabit  telefon numaralarından ulaşarak, siparişleri ile ilgili onayı alır ve bize iletir.
Banka tarafından sipariş onayı sistemimize düştüğünde, siparişiniz mağazamızda mevcut ise hazırlanarak kargoya teslim edilir.
3 günü aşkın sürede onay alamayan siparişlerde banka, müşterimize kendi sistemlerinde kayıtlı sabit telefon numaralarından ulaşamamıştır ve müşterimizin bankadaki kişisel bilgilerini güncellemesi gerekmektedir.

Bu süreç içerisinde siparişiniz için bankadan tarafımıza halen onay verilmediğinden, sizden bankanızı arayarak kişisel bilgilerinizi güncellemenizi ve bankanın kredi kartı güvenlik birimine, size en kısa sürede ulaşabilecekleri sabit bir telefon numarası vermenizi rica ederiz.

Bilgilerinizi güncelledikten sonra dilerseniz siparişinizi bekleyebilir, dilerseniz ayrıntılı bilgi alabilmek için [email protected]  mail adreslerimizden veya " İletişim " bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Yabancı Kredi Kartı ile ödeme :
Sitemizden şuan için yabancı kredi kartı ile sipariş verilememektedir.
 
Garantili Bilgi Transferi - Güvenli Alışveriş    
Balderyasi.com teknolojinin en gelişmiş güvenlikli yazılımlarını kullanır. Bu yüzden bize kredi kartı bilgilerinizi verirken almış olduğunuz risk, güvenli bir bankanın internet sitesinden işlem yaparken almış olduğunuz risk kadardır.

Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Kart numaranızı kimse kesinlikle göremez. Para transferi işlemleri Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası Vposları üzerinden, dünya standardı olan SET protokolü kullanılarak yapılmaktadır.

Limit aşımına uğramış, sahte veya çalıntı olarak bildirilmiş kartların kullanımı mümkün olmayacaktır.


Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Kart numaranızı kimse kesinlikle göremez. Para transferi işlemleri Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası Vposları üzerinden, dünya standardı olan SET protokolü kullanılarak yapılmaktadır.

Limit aşımına uğramış, sahte veya çalıntı olarak bildirilmiş kartların kullanımı mümkün olmayacaktır.

Değerli Üyemiz,
 
balderyasi.com satış sitemizden satın alacağınız ürünlerde geniş bir ödeme seçeneği sizlere sunduk.
 
Bunlar,
İsterseniz
Havale / EFT ile,
İsterseniz
Kredi Kartı ile,
İsterseniz
Kapıda Ödeme
 ( Yurtiçi Kargo Hizmetidir ),
Dilerseniz
Mail Order ile
ödemelerinizi gerçekleştirebileceğiiz hizmet seçeneklerimizdir.
 
SAFF 1011 Organik Gıda Sanayi
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR